Nupaky u Prahy - komerční zóna

Nabízíme k pronájmu prostory v Komerční zóně Nupaky u Prahy,ulice Komerční,cca 1 km od exitu č. 8 dálnice D1. Jedná se o kancelářské prostory v 1. N.P. včetně sociálního zařízení o celkové výměře 204 m2 a skladové zateplené prostory v přízemí objektu o celkové výměře zpěvněné plochy 173 m2. Výstavba objektu byla dokončena v r. 2008 a v současné době je pronajata větší část objektu firmě zabývající se servisní činností. Uvedené prostory jsou s možností samostatného vstupu ze zadní části objektu, čelní vstup je společný. MAPA

cena přízemí (skladový prostor) - 26.500,-/ měsíc

cena 1. N.P. (vč. sociálních zařízení) - 55.500,- / měsíc


 

ČESKÉ BUDĚJOVICE, NEMANICKÁ 2721

SKLADOVÉ PROSTORY VČETNĚ KANCELÁŘE  (nyní v pronájmu)

Nabízíme k pronájmu prostory o celkové plošné výměře 492m2 (53,5m2 kancelářská vestavba) v komerční zóně v Českých Budějovicích. Prostory jsou vhodné ke skladovým a prodejním účelům.

Jedná se o ocelovou halu,která je zateplená vč. střechy z PUR panelů tl.10cm. Výška stropu 3,6m, podlaha - zátěžový hlazený drátkobeton, vestavba kanceláře - lino. Hala a vestavba kanceláře jsou vytápěné podstropními el. sáláčemi. Vstup do haly je umožněn sekčními vraty 3,5m x 3,25m z každé strany haly nebo dvěmi bočními vchodovými dveřmi. Kancelář je kompletně zasíťovaná včetně možnosti připojení k internetu.

Sociální zařízení je možno využívat v centrální administrativní budově. V areálu funguje též kantýna s výdejem obědů a čerpací stanice PHM. Parkování je možné před objektem na vyhrazeném parkovišti. Objekt je na oploceném pozemku s 24h fyzickou ostrahou a hlídán kamerovým systémem. Do objektu je bezproblémový vjezd kamionovou dopravou. Pro manipulaci se zbožím nabízíme možnost pronájmu vysokozdvižného vozíku nebo autojeřábu, rovněž i možnost využití společné nákladové rampy. 

V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost včetně zastávek MHD.

cena 49.990,-/měsíc (599.880,-/rok) + energie (el. + topení,voda cca 60.000,-/rok) , kauce - 2x nájmy-dle dohody

 

České Budějovice, Nemanická 2721

SKLADOVÉ PROSTORY VČETNĚ KANCELÁŘE (nyní v pronájmu)

Nabízíme k pronájmu prostory o celkové podlahové ploše 300m2. Výška stropu je 2,4m a 2,9m. Parkování je možné před objektem na vyhrazeném parkovišti nebo na vyhrazeném místě, které je součástí areálu. Objekt se nachází v komerční zóně na oploceném pozemku s vymezeným vstupem a s 24h fyzickou ostrahou vč.kamerového systému. Tato zděná hala je zateplená a částečně i vytápěná. Při podpisu dlouhodobého nájmu je možnost provést instalaci podstropních zářičů po celém skladě. Hala se skládá ze dvou částí jedna část 135 m2 a druhá hala 150 m2. V první hale se nachází 9m2 vytápěná kancelář vč. vodoinstalace a připojením k internetu, v druhé hale se nachází uzamykatelný příruční sklad o podlahové ploše 8 m2. Do objektu je bezproblémový vjezd kamionovou dopravou. Vykládka a nakládka je možná na společné rampě pro všechny nájemce. Pro manipulaci se zbožím je možné u nás objednat vysokozdvižný vozík nebo autojeřáb. Nabízíme také možnost čerpání pohonných hmot a firemní kantýnu s výdejem obědů. Sociální zařízení je možno využívat v centrální administrativní budově. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost včetně zastávek MHD.

cena 23.000,-/měsíc (276.000,-/rok) , kauce 2x nájmy - dle dohody


KANCELÁŘ S VLASTNÍM VSTUPEM A PARKOVÁNÍM (nyní v pronájmu)

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkové podlahové ploše 68 m². Prostory jsou součástí průmyslového areálu a nachází se v přízemí budovy se samostatným vchodem a 4 parkovacími místy přímo před vchodem do kanceláře.Tyto prostory tvoří dvě oddělené kanceláře. Je zde rovněž samostatný oddělený prostor, kde se nachází kuchyňský kout, sprchový kout, skládek , 2x WC  (viz.plánek). Kanceláře je možno pronajmou částečně zařízené nábytkem a možností připojení k internetu. Objekt je střežen 24h fyzickou ostrahou a zabezečovacím zařízením. Dále je možno využívat podnikovou kantýnu i čerpací stanici PHM. Pro případnou manipulaci se zbožím je možné u nás objednat vysokozdvižný vozík nebo autojeřáb. Umístěný těchto kancelářských prostor nabízí možnost využití třeba jako kontaktní obchodní místo, sídlo menší firmy nebo vzorkovou prodejnu atd.

Na rok 2020 je plánováno zateplení celé budovy vč. nové fasády objektu.

kanceláře 2x: 55m2
předsíň: 5m2
kuchyňka+sprchový kout: 5m2
skládek: 2,5m2
WC 2x + předsíňka2: 4,5m2 

cena 12.000,-/měsíc (144.000,-/rok) , kauce 2x nájmy-dle dohody


SKLADOVÉ PROSTORY S KANCELÁŘÍ A NÁKLADOVÉ RAMPY (nyní v pronájmu)

Nabízíme k pronájmu skladovací prostory o celkové plošné výměře 275m2 včetně vestavby kanceláře (8m2).
Výška stropu je 4,5m, podlaha pak 1,1m nad stávající komunikací.Vykládka a nakládka je možná přímo z ložné plochy vozidla. Pro manipulaci se zbožím je možné u nás objednat vysokozdvižný vozík nebo autojeřáb. Jedná se o ocelovou nevytápěnou halu, která je zateplená vč. střechy z PUR panelů tl.10cm. Při podpisu dlouhodobého nájmu je možnost provést instalaci topných zářičů. Sociální zařízení je možno využívat v centrální administrativní budově. V areálu funguje též kantýna s výdejem obědů a čerpací stanice PHM. Parkování je možné před objektem na vyhrazeném parkovišti. Objekt se nachází v komerční zóně na oploceném pozemku s vymezeným vstupem a s 24h fyzickou ostrahou vč.kamerového systému. Do objektu je bezproblémový vjezd kamionovou dopravou. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost včetně zastávek MHD.

cena 20.400,-/měsíc (245.000,-/rok), kauce 2x nájmy-dle dohody


SKLADOVÉ NEZATEPLENÉ PROSTORY (nyní v pronájmu)

Nabízíme k pronájmu skladovací prostory o celkové výměře 130m2. Výška stropu je 3,2m. Objekt se nachází v komerční zóně na oploceném pozemku s vymezeným vstupem a s 24h fyzickou ostrahou vč.kamerového systému. Pro manipulaci se zbožím je možné u nás objednat vysokozdvižný vozík nebo autojeřáb,rovněž i použití společné nákladové rampy. Parkování je možné před objektem na vyhrazeném parkovišti. Sociální zařízení je možno využívat v centrální administrativní budově. V areálu funguje též kantýna s výdejem obědů a čerpací stanice PHM. Do objektu je bezproblémový vjezd kamionovou dopravou. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost včetně zastávek MHD.

cena 9.350,-/měsíc (112.200,-/rok) , kauce 2x nájmy-dle dohody

 

webdesign by Lewest.cz