České Budějovice - Okružní

Prodej pozemku v lukrativní průmyslové zóně na Okružní komunikaci v Českých Budějovicích o celkové výměře 9.498 m2.
Pozemek můžeme vážnému zájemci nechat celý zasíťovat. Vjezd do areálu je prozatím pouze od firmy Zahradnictví Ferenčík, s kterým pozemek sousedí.Další vjezd je v současné době v řešení a plánovaná realizace na rok 2020.

Pozemek nejde dělit,prodáváme pouze celý. V případě zájmu o realizaci stavby naší dceřinou stavební firmou, je cena pozemku k jednání.

cena: 4.000,-/m2  (37.992.000,-)

 

Brno - Horní Heršpice

Pozemky se nacházejí v lokalitě  při ulici Tovární, kolmé na Šírovu.V současné době je na našich pozemcích vybudován chladírenský servis, který jsme pronajali firmě Carrier Transicold ČR. Dále na pozemku par.č. 948/20 (který jsme vlastnili), sousedícím přímo s firmou Carrier jsme postavili pro firmu ASTRA MOTOR výrobní areál. Pozemky k prodeji sousedí s firmou ASTRA MOTOR.

Po celé délce pozemku při hranici s firmou OKAY téměř až k řece je vybudován kanalizační sběrač dešťový a splaškový. Splašková kanalizace ústí do městského sběrače vedoucího podél řeky směrem k dálnici. Dešťový sběrač ústí do retenční nádrže při řece vytéká do řeky. Retence je zabezpečena i pro pozemky, které prodáváme. Připojení vody je na náš rozvod, který je již doveden až na parcelu č. 875/11.

Dále je vybudována trafostanice na našem pozemku u ulice Kšírova, která je v našem majetku a zabezpečuje dostatečný příkon pro budoucí investory. Na na parcelu č. 875/11 je zrealizovaná přípojka 2x kabel AYKY J 3 x 120+70. Na zvýšené výkonu trafostanice se bude budoucí investor podílet podle požadovaného příkonu.

Vlastní poplatek za příkon si firma hradí přímo E-ONu.

Byla provedena výměna zeminy a pláň zhutněna na 60 MPa

Plyn není na pozemek zaveden, stávající objekty Carrier Transicold ČR i firma ASTRA MOTOR jsou vytápěny tepelnými čerpadly.

Na pozemku 948/7 je vybudovaná veřejná komunikace a souběžně s ní plynový řad, na který je možno se připojit.

Pozemky, které jsou k prodeji jsme zakoupili za účelem doplnění stavebních kapacit vlastní stavební firmy BS-Build servisu s.r.o.

Tyto podmínky jsou stanoveny pro firmu, které s námi uzavře smlouvu i na realizaci.

pozemek 8.171 m2 - 5.000,-Kč/m2  (40 855 000,- Kč)

 

webdesign by Lewest.cz